Při odběru 2 ks a více od stejného druhu zboží poskytujeme množstevní slevy. Děkujeme, že nakupujete u nás.

Organo-minerální hnojiva

Jedná se o belgická kompozitní organo-mineralní trávníková hnojiva ve formě mikrogranulí MINIGRAN o rozměrech 800 až 2 500 mikronů, z nichž minimálně 80 % je v rozmezí 1 000 až 2 000 mikronů. Svým uživatelům a především trávníkům přinášejí řadu výhod.

Výhody organo-minerálních hnojiv:

  • Každá granule obsahuje stejný poměr přísad
  • Kontrolované uvolňování živin
  • Až o 60 % efektivnější distribuce živin
  • Sečení lze provádět ihned po aplikaci
  • Hnojivo proniká hluboko do drnu
  • Rychlý nástup účinku při stejném dlouhodobém působení
  • Hnojivo zajišťuje stejnoměrnou barvu a růst trávníku
  • Snadné vstřebávání fosforu pro lepší vývoj kořenů
  • Slabý zápach, bezprašná aplikace
  • Snadná aplikace pomocí všech dávkovacích zařízení

Popis produktů:

Trávníkové hnojivo GRASS-CARE

Podzimní organo-minerální trávníkové hnojivo GRASS-CARE určené pro dokonalé přezimování. Hnojivo obsahuje vyšší podíl draslíku (K), který zvyšuje odolnost trav proti chorobám, poškození zimními mrazy a nedostatku vody. Obsah železa (Fe) zaručuje v průběhu celého zimního období tmavě zelenou barvu trávníku. Je určeno pro výživu všech typů trávníků především pro pravidelné přihnojování a zakládání golfových greenů, odpališť, fairwayí, ale i sportovních trávníků s použitím od září do poloviny listopadu. Hnojivo zvyšuje odolnost trav vůči zimním stresům.

Trávníkové hnojivo SPORT-MIX

Vegetační organo-minerální trávníkové hnojivo SPORT-MIX s vyšším obsahem draslíku (K), který zvyšuje odolnost trav proti chorobám a nedostatku vody, a optimálním obsahem dusíku (N), který podporuje růst a intenzitu odnožování trav. Hnojivo je obohacené o hořčík (MgO) podporující tvorbu chlorofylu, který je velmi důležitý pro optimální průběh fotosyntézy. Je určeno pro dokonalou výživu všech typů trávníků především pro pravidelné přihnojování a zakládání golfových greenů, odpališť, fairwayí, ale i sportovních trávníků s použitím od března do poloviny listopadu. Hnojivo zvyšuje odolnost trav vůči jarním a letním stresům.

Trávníkové hnojivo START

Organo-minerální trávníkové hnojivo START s vysokým obsahem dusíku (N) podporující růst a intenzitu odnožování trav. Hnojivo je obohacené o hořčík (MgO) podporující tvorbu chlorofylu, který je velmi důležitý pro optimální průběh fotosyntézy. Je určeno pro dokonalou výživu všech typů trávníků s možností použití v průběhu celého vegetačního období, především pro jarní regeneraci starých a po založení nových golfových a sportovních trávníků. Hnojivo zvyšuje odolnost trav vůči jarním a letním stresům.

Trávníkové hnojivo VITAL-GREEN

Vegetační organo-minerální trávníkové hnojivo VITAL-GREEN s vyšším obsahem dusíku (N) podporující růst a intenzitu odnožování trav. Hnojivo je obohacené o hořčík (MgO) podporující tvorbu chlorofylu, který je velmi důležitý pro optimální průběh fotosyntézy a železo (Fe), které dodává trávníku tmavě zelenou barvu. Je určeno pro dokonalou výživu všech typů trávníků především pro pravidelné přihnojování golfových greenů, odpališť, fairwayí, ale i sportovních trávníků s použitím od března do konce září. Hnojivo zvyšuje odolnost trav vůči jarním a letním stresům.

 

Bližší informace najdete v tabulce níže:

Obj. číslo Název hnojiva Složení
(N-P-K + MgO)
Použití Dávkování
(kg/ha)
Působení
(v týdnech)
Balení
(kg/ks)
CP09 GRASS-CARE 6-3-20 + 3 + Fe podzim/výsev 300–600 8–10 25
CP10 SPORT-MIX 8-3-12 + 3 celoročně/výsev 350–600 5–6 25
CP11 START 18-3-3 + 2 jaro/regenerace 250–500 5–6 25
CP12 VITAL-GREEN 14-4-8 + 3 + Fe celoročně/reg. 250–400 5–6 25
 

Pozn.: Přesné dávkování hnojiva závisí na potřebách rostlin a zásobě živin v půdě. V případě častého sečení a vydatného zavlažování je nutné aplikaci hnojiva zvýšit.

 

Přejít k nákupu do obchodu zde.