buy window 10 key online Here you will get the 100% Genuine Windows 10 Product Activation Keys, Office 2016 Product Keys. Windows 8.1 Product keys are on promotion buywindows10key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Regenerace sportovních trávníků

aros-osiva_sportovni travniky

Regenerace fotbalových a sportovních travních ploch s využitím profesionálních travních směsí zn. Greenkeeper.

Travní směs DOSEV F01, F02 a F03, vám zajistí dokonalou regeneraci poškozeného travního porostu nejen zimními mrazy. V průběhu dvou až tří týdnů bude váš trávník dokonale zregenerovaný a připravený na novou zátěž.

dosev (F01)

Travní směs určená pro dosetí prázdných a poškozených míst fotbalových a sportovních trávníků. Je složena z jemných a středně jemných jílků vytrvalých a lipnic lučních. Složení směsi umožňuje rychlý vývoj a plné zapojení poškozeného travního porostu v krátkém časovém období.

Složení travní směsi: jílek vytrvalý 85 %, lipnice luční 15 %

Cena travní směsi: 120 Kč/kg

dosev (F02)

Travní směs určená pro regeneraci prázdných a poškozených míst fotbalových a sportovních trávníků. Je složena ze středně jemných jílků vytrvalých, kostřavy červené krátce výběžkaté a lipnic lučních. Rychlý vývoj jílků vytrvalých a pozdější prorůstání lipnicí luční zajistí požadovanou regeneraci a plné zapojení poškozeného travního porostu.

Složení travní směsi: jílek vytrvalý 70 %, kostřava červená krátce výběžkatá 10 %, lipnice luční 20 %

Cena travní směsi: 115 Kč/kg

dosev (F03)

Klasická varianta travní směsi určená pro regeneraci a dosetí prázdných a poškozených míst fotbalových a sportovních trávníků. Je složena ze středně jemných jílků vytrvalých s rychlým vývojem a výbornou regenerační schopností.

Složení travní směsi: jílek vytrvalý 80 %, lipnice luční 20 %

Cena travní směsi: 109 Kč/kg


Katalog ke stažení zde.Vloženo: 28.03.2018