Regenerace sportovních trávníků

aros-osiva_sportovni travniky

Regenerace fotbalových a sportovních travních ploch s využitím profesionálních travních směsí zn. Greenkeeper.

Travní směs DOSEV F01, F02 a F03, vám zajistí dokonalou regeneraci poškozeného travního porostu nejen zimními mrazy. V průběhu dvou až tří týdnů bude váš trávník dokonale zregenerovaný a připravený na novou zátěž.

dosev (F01)

Travní směs určená pro dosetí prázdných a poškozených míst fotbalových a sportovních trávníků. Je složena z jemných a středně jemných jílků vytrvalých a lipnic lučních. Složení směsi umožňuje rychlý vývoj a plné zapojení poškozeného travního porostu v krátkém časovém období.

Složení travní směsi: jílek vytrvalý 85 %, lipnice luční 15 %

Cena travní směsi: 138 Kč/kg

dosev (F02)

Travní směs určená pro regeneraci prázdných a poškozených míst fotbalových a sportovních trávníků. Je složena ze středně jemných jílků vytrvalých, kostřavy červené krátce výběžkaté a lipnic lučních. Rychlý vývoj jílků vytrvalých a pozdější prorůstání lipnicí luční zajistí požadovanou regeneraci a plné zapojení poškozeného travního porostu.

Složení travní směsi: jílek vytrvalý 70 %, kostřava červená krátce výběžkatá 10 %, lipnice luční 20 %

Cena travní směsi: 132 Kč/kg

dosev (F03)

Klasická varianta travní směsi určená pro regeneraci a dosetí prázdných a poškozených míst fotbalových a sportovních trávníků. Je složena ze středně jemných jílků vytrvalých s rychlým vývojem a výbornou regenerační schopností.

Složení travní směsi: jílek vytrvalý 80 %, lipnice luční 20 %

Cena travní směsi: 125 Kč/kg


Katalog ke stažení zde.Vloženo: 28.03.2018