buy window 10 key online Here you will get the 100% Genuine Windows 10 Product Activation Keys, Office 2016 Product Keys. Windows 8.1 Product keys are on promotion buywindows10key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Nově zařazené odrůdy

Putting green

V letošním roce společnost AROS-osiva opět rozšířila svou nabídku řady produktů Greenkeeper o nové odrůdy, které jsou evropskou, ale i světovou špičkou. Tyto odrůdy byly vybrány na základě evropských testů a doporučení a na základě vlastních výsledků polních pokusů v Žatci. Z této nabídky si vám dovolujeme představit následující tři špičkové odrůdy.

lipnice luční – Limousine

Světová jednička mezi lipnicemi lučními. Vytváří nízký, velmi hustý, jemný trávník tmavě zelené barvy. Je určená pro sportovní trávníky s vysokou tolerancí k zátěži a rychlou schopností regenerace. Velmi dobře odolává napadení plísní sněžnou, letním přísuškům a zimním holomrazům.

kostřava drsnolistá – Mentor

Je osvědčenou extrémně suchomilnou kostřavou drsnolistou. Vytváří hustý, velmi jemný trávník středně až tmavě zelené barvy. Je odolná vůči napadení plísní sněžnou a rzí travní, vhodná především na dráhy a roughy golfových hřišť.

psineček výběžkatý – CY 2

Je jedna z nejkvalitnějších odrůd psinečku výběžkatého – elita mezi psinečky. Je určená pro jamkoviště golfových hřišť, ale lze ji použít i na odpalištích, fairwayích a na stanovištích s horšími světelnými podmínkami. Má vynikající toleranci k nízkému sečení (3–12 mm). Vykazuje vynikající výsledky v testech STRI v Anglii, v USA, ale i ve Skandinávii. Má vysokou odolnost proti napadení dolarovou skvrnitostí (dollar spot) a brown patch (Rhizoctonia Blight), kterou způsobuje patogen Rhizoctonia solani.Vloženo: 10.01.2012